O Nas

Jesteśmy takie jak Ty.
Pracujemy, mamy rodziny, żyjemy codziennością. Doświadczamy wzlotów i upadków. Wiemy, co to znaczy cieszyć się i smucić. Jesteśmy prawdziwe i autentyczne. Chcemy podzielić się z Tobą tym, co umiemy, na czym się znamy i co kochamy. Po to, byś mogła doświadczyć spokoju i wyzwań, błogości oraz rozwoju, relaksu i aktywności, zdobywania wiedzy i plotkowania pod gwiazdami. Zapraszamy Cię do Babskiego Raju.

 

Agnieszka Reif:

Jestem kosmetologiem i specjalistą medycznej pielęgnacji stóp. Moje dodatkowe wykształcenie pielęgniarskie pomaga w holistycznym podejściu do pacjenta, w diagnozowaniu jego potrzeb podologicznych. Samodzielnie, od siedmiu lat, prowadzę własny gabinet „Przyjaciel Stóp”, w którym z radością przyjmuję ludzi , a dopiero później ich stopy. W jasny sposób przekazuję im moją wiedzę o stopach i o życiu, która „przy okazji” jednak ściśle łączy się z problemem podologicznym. Jest to obopólna wymiana informacji i doświadczeń , którą uwielbiam i czerpię z niej garściami. Bardzo zależy mi na trafnych diagnozach i skutecznych terapiach w połączeniu z dobrą komunikacją i współpracą.

Po pracy jestem mamą dwóch córek , żoną nurkowego „frika”, fajną siostrą i opiekuńczą córką. Dbam o formę psychiczną i fizyczną. Lubię gotować, tańczyć i marzyć.

Agnieszka Gorczycka:

Jestem naturoterapeutką, dietetyczką. Pomagam dorosłym i dzieciom z problemami zdrowotnymi, wspomagając konwencjonalne leczenie przez odpowiednie żywienie, suplementację i stosowanie ziół. Doradzam również osobom zdrowym jak odżywiać się tak, aby zawsze czuli się dobrze i utrzymali swoje organizmy w równowadze. Specjalizuję się głównie w podnoszeniu odporności oraz wspomaganiu leczenia chorób autoimmunologicznnych. Staram się pokazać, że zdrowe żywienie to, wbrew krążącej opinii – smaczne, szybkie i niedrogie posiłki.

Prowadzę konsultacje dietetyczne, szkolenia oraz zabiegi z zakresu terapii naturalnych: masaż bańką chińską, świecowanie uszu, moksoterapia, akupresura, stawianie baniek lekarskich. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek, które cieszą się dobrym zdrowiem, a ja myślę, że to trochę moja zasługa.  Uwielbiam czytać książki, dziergać na drutach, chodzić po górach, tańczyć i oczywiście gotować!

Małgorzata Żółtaszek:

Jestem trenerką komunikacji i coachem. Specjalizuję się w Porozumieniu bez Przemocy Marshalla Rosenberga. Prowadzę kursy, szkolenia i sesje indywidualne dla osób, które doświadczają trudności w relacjach i chcą je poprawić. Uczę moich klientów komunikacji empatycznej, dzięki której lepiej rozumieją samych siebie i mają szansę usłyszeć swoich bliskich (dzieci, partnera, rodziców). Empatia pomaga im również w życiu zawodowym, ponieważ wspiera świadome i precyzyjne wyrażanie siebie.

W oparciu o napisane przeze mnie książki prowadzę spotkania autorskie dla dzieci. Bardzo zależy mi na tym, abyśmy jako dorośli wspierali dzieci w ich harmonijnym rozwoju, budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości oraz świadomości swoich uczuć i potrzeb.

Prywatnie jestem spełnioną mamą i szczęśliwą żoną. Uwielbiam czytać i pisać. Z wielką przyjemnością uczę się tańczyć.

Jola Franczak:

Życie jest pasją, która mnie pochłania tak skutecznie, że czasem zapominam odpocząć. Na co dzień pracuję w dużej firmie, ale moje małe i duże pasje to płetwonurkowanie, hokej podwodny, a ostatnio kajaki i chodzenie po górach. Kto powiedział, że po 40-stce nie można zdobyć Korony Ziemi… Prywatnie jestem po prostu żoną, matką i … 😉

Mam dwójkę dzieci, Amelkę i Adasia i małe zwierzątka szynszyle.