Przebudzenie kobiecości


Babski Raj to dla mnie okazja, by zadbać o dobre samopoczucie jego uczestniczek. Zadbane dłonie i stopy to wstęp do piękna jaki wydobędę z każdej z Was. Czas, który razem spędzimy będzie sprzyjał indywidualnym poradom tu i teraz oraz terapią na przyszłość.

Jestem kosmetologiem i specjalistą medycznej pielęgnacji stóp. Moje dodatkowe wykształcenie pielęgniarskie pomaga w holistycznym podejściu do pacjenta, w diagnozowaniu jego potrzeb podologicznych. Samodzielnie, od siedmiu lat, prowadzę własny gabinet „Przyjaciel Stóp”, w którym z radością przyjmuję ludzi , a dopiero później ich stopy. W jasny sposób przekazuję im moją wiedzę o stopach i o życiu, która „przy okazji” jednak ściśle łączy się z problemem podologicznym. Jest to obopólna wymiana informacji i doświadczeń , którą uwielbiam i czerpię z niej garściami. Bardzo zależy mi na trafnych diagnozach i skutecznych terapiach w połączeniu z dobrą komunikacją i współpracą.

Po pracy jestem mamą dwóch córek , żoną nurkowego „frika”, fajną siostrą i opiekuńczą córką. Dbam o formę psychiczną i fizyczną. Lubię gotować, tańczyć i marzyć.

Agnieszka Reif

www.przyjacielstop.pl