Piękno od środka

W czasie Babskiego Raju będę pokazywała jak prosto i szybko stworzyć posiłki smaczne oraz wspierające nasze zdrowie. Poprowadzę wykłady, podczas których przekażę proste sposoby na utrzymanie równowagi wewnętrznej i harmonii w organizmie poprzez odpowiednie żywienie, dobrze dobraną aktywność fizyczną i dostosowanie się do rytmu natury.

Jestem naturoterapeutką, dietetyczką. Pomagam dorosłym i dzieciom z problemami zdrowotnymi, wspomagając konwencjonalne leczenie przez odpowiednie żywienie, suplementację i stosowanie ziół. Doradzam również osobom zdrowym jak odżywiać się tak, aby zawsze czuli się dobrze i utrzymali swoje organizmy w równowadze. Specjalizuję się głównie w podnoszeniu odporności oraz wspomaganiu leczenia chorób autoimmunologicznnych. Staram się pokazać, że zdrowe żywienie to, wbrew krążącej opinii – smaczne, szybkie i niedrogie posiłki.

Prowadzę konsultacje dietetyczne, szkolenia oraz zabiegi z zakresu terapii naturalnych:

  • masaż bańką chińską,
  • świecowanie uszu,
  • moksoterapia,
  • akupresura.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek, które cieszą się dobrym zdrowiem, a ja myślę, że to trochę moja zasługa 🙂  Uwielbiam czytać książki, dziergać na drutach, chodzić po górach, tańczyć i oczywiście gotować!

Agnieszka Gorczycka

www.drogadozdrowia.eu