Wewnętrzna siła kobiecości

W czasie Babskiego Raju będę dbała o naszą wspólną integrację i emocjonalny komfort. Poprowadzę również warsztaty w zakresie empatii i rozwoju osobistego, abyśmy mogły doświadczyć wewnętrznego wzmocnienia i wsparcia. Dlatego spotkamy się m.in. z naszym wewnętrznym krytykiem i spróbujemy nawiązać z nim bliską relację, a może nawet przyjaźń.

Jestem trenerką komunikacji i coachem. Specjalizuję się w Porozumieniu bez Przemocy Marshalla Rosenberga. Prowadzę kursy, szkolenia i sesje indywidualne dla osób, które doświadczają trudności w relacjach i chcą je poprawić. Uczę moich klientów komunikacji empatycznej, dzięki której lepiej rozumieją samych siebie i mają szansę usłyszeć swoich bliskich (dzieci, partnera, rodziców). Empatia pomaga im również w życiu zawodowym, ponieważ wspiera świadome i precyzyjne wyrażanie siebie.

W oparciu o napisane przeze mnie książki prowadzę spotkania autorskie dla dzieci. Bardzo zależy mi na tym, abyśmy jako dorośli wspierali dzieci w ich harmonijnym rozwoju, budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości oraz świadomości swoich uczuć i potrzeb.

Prywatnie jestem spełnioną mamą i szczęśliwą żoną. Uwielbiam czytać i pisać. Z wielką przyjemnością uczę się tańczyć.

Małgorzata Żółtaszek

www.pozytywnerelacje.com